Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CwanaRyba

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
Popularność metody surfcastingowej w Polsce rośnie z każdym rokiem.

Mam nadzieję, że jeszcze bardziej ta metoda się rozwinie w nadchodzących latach.
Popularność surfcastingu w Polsce rośnie.www.CwanaRyba.pl  zaprasza wszystkich miłośników surfcastingu do wzbogacania strony
www.cwanaryba.pl swoimi artykułami. Bardzo dynamicznie rozwijająca się dyscyplina wędkarstwa plażowego przerosła najśmielsze oczekiwania osób związanych z promocją sprzętu, organizatorów lokalnych imprez i samych wędkarzy. Strona stała się często odwiedzana przez wędkarzy plażowych i nie tylko. Każdy, kto posiada pomysł i zaangażowanie w tematyce surfcastingu w naszym kraju i zagranicą może zostać współautorem strony www.cwanaRyba.pl  Zapraszam do współpracy wszystkich chętnych do rozwijania tego portalu, jak i wzbogacania go informacjami i artykułami. Kto przejawi chęć uczestnictwa w programie  uatrakcyjniania portalu www.cwanaryba.pl  dostanie możliwość logowania się jako redaktor i samodzielnie może bezpośrednio wpływać na wygląd strony. Im więcej osób zainteresuje się możliwościami stworzonymi na tej stronie tym wspanialsze narzędzie informacyjne otrzymają wszyscy, którzy szukają pomocy o tematyce wędkarstwa. Na wyróżnienie zasługuje przykład artykułu mojego kolegi po kiju Tomasza Polaka  (tegorocznego zwycięzcy Darłowskiej Plaży 2013, oraz edycji 2011)  dotyczącego połowu śledzi. Na dzień dzisiejszy jest to w Waszej opinii najlepszy artykuł dotyczący połowu tej właśnie ryby.

Pozdrawiam, Robert Tomczak. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Powrót Surfcasting PROMOCJA I ROZWIJANIE PORTALU CWANARYBA