Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CwanaRyba

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Forum www.CwanaRyba.pl.


Serdecznie zapraszamy  wszystkich na nowo otwarte forum http://www.forum.cwanaryba.pl/  związane z tematyką wędkarską. Zachęcamy  do bezpłatnego zarejestrowania się i czynnego uczestnictwa w forum http://www.forum.cwanaryba.pl/  . Niech, to wirtualne narzędzie przyczyni się do promowania wędkarstwa i spędzania wolnego czasu nad brzegami jezior, rzek i morza. Porozmawiajmy o nowych skuteczniejszych metodach sportowego połowu ryb i ochronie przed kłusownictwem. Doradzajmy sobie w zakupie dobrego sprzętu, a ostrzegajmy przed zakupem towarów o niskich walorach użytkowych. Na forum możemy znaleźć nowych przyjaciół i kolegów, którzy doradzą jak nie popełniać błędów w tematach, które dopiero zgłębiamy. Forum http://www.forum.cwanaryba.pl/  pozwala na spotkania i wspólne wyjazdy, oraz wyprawy wędkarskie. Nowo powstałe miejsce wymiany zdań i opinii umożliwia również  promocję firm i właścicieli branży wędkarskiej. Forum pozwala na natychmiastową informacje o planowanych zawodach i imprezach  wędkarskich. Działacze, kluby i stowarzyszenia wędkarskie mogą promować swoją działalność, oraz informować nas o swoich planach na przyszłość.

Komentarze  

 
#2 dorothy 2014-01-20 07:50
Ukryty potencjał merytoryczny w stronce, a forum urośnie w siłę broniąc się dobrymi reporterskimi artykułami!
 
 
#1 Jurek 2013-12-31 11:22
Widzę kolejne forum wędkarskie ze Szczecinka. Tak naprawdę się temu nie dziwię, bo przecież macie tam dużo jezior i rzek! Ciekawe jest jednak to, że najlepszą stroną na www.cwanaryba.pl jest surfcasting, a do Bałtyku macie ze 100 km!
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Powrót Surfcasting FORUM CWANARYBA OTWARTE.