Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CwanaRyba

 

Witam wszystkich na mojej stronie

 Mam na imię Robert, jestem właścicielem i pomysłodawcą strony www.CwanaRyba.pl.  Bardzo czynnie wędkuję dokumentując wszystko obrazem. Zapraszam wszystkich do odwiedzania portalu dla wędkarzy www.CwanaRyba.pl.  Chciałbym, abyście podzielili się swoimi doświadczeniami, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Niech również ktoś inny skorzysta z Waszych pomysłów, patentów i rozwiązań technicznych. Niech nikt nie krytykuje młodszego wędkarza, który zadaje pytania, on szuka pomocy!    Niech nikt nie krytykuje pomysłów przemyśleń, czy rozwiązań technicznych. Stwórzmy razem stronę ciekawą, bogatą w zdjęcia, rysunki i detale. Miejmy świadomość, że dla starszego pokoleniem wędkarza, łowienie karpi na kulki proteinowe to nowość, a dla młodego wędkarza łowienie karpi na gotowanego ziemniaka, to zapomniana historia. Dam gwarancję, że jeden i drugi złowi swego karpia. Nie krytykujmy sprzętu drugiego wędkarza, każdy ma inne potrzeby, filozofie i portfele. Starajmy się raczej wycisnąć z tego, lub innego sprzętu ile się da. Ostrzegajmy się przed wędkarskimi bublami, a chwalmy się sprzętem udanym. Myślę, że dzięki takiemu podejściu do tematu www.CwanaRyba.pl  stanie się jeszcze bardziej pożytecznym dla nas wędkarzy wirtualnym narzędziem.  

www.CwanaRyba.pl

 

 

Chcę złożyć serdeczne podziękowania dla mojego kolegi Jarka Kaleczyc, bez którego ta strona i wiele innych by nie powstało

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Powrót Zanim zaczniesz czytać