CwanaRyba oryginal
Schemat zestawu do surfcastingu Abramis A

Copyright © 2023. All rights reserved CwanaRyba.pl

Abramis A

Zestaw plażowy do połowu większości gatunków ryb w morzu

* Proporcje elementów, kolorystyka i drobne detale przedstawionego rysunku, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego przedmiotu

  • Skuteczny przez cały rok kalendarzowy
  • W skład zestawu nie wchodzi ciężarek
  • Uzbrojony w pojedynczy haczyk
  • Dla średnich wielkości przynęt
  • Do każdego rodzaju wędziska
  • Do większości gatunków ryb
  • Do ciężarków każdego typu
Zestaw do surfcastingu Abramis A

Zestaw plażowy do połowu w morzu Abramis A - fot. CwanaRyba.pl

Abramis A to klasyczny i uniwersalny zestaw do połowu wielu gatunków ryb z plaży, najczęściej łowionym przez niego gatunkiem jest leszcz. Zestaw sprawdza się w łagodnych warunkach pogodowych i na większości łowiskach polskiego wybrzeża Bałtyku oraz może stanowić podstawowy systemik plażowy.

Opisywany tu zestaw do połowu z plaży prócz takich gatunków jak leszcz skuteczny jest na ryby flądrowate, płoć, wzdręgę, klenia, okonia, świnkę, rozpióra, babkę, diabła morskiego, troć, pstrąga, węgorza i zbudowany jest na jednym haku zgodnie z ustawą o połowach ryb w morzu. Typ budowy "A" umożliwia przynęcie ruch na dnie we wszystkich kierunkach.

Nasze zestawy znane są z olbrzymiej wytrzymałości na przeciążenia dzięki specjalnym mosiężnym tulejkom precyzyjnie zaciskanym. Również i ten model wyposażono w te właściwości. Średniej wielkości haczyk pozwoli na szeroką gamę przynęt a odpowiednio dobrane proporcje i sztywności żyłek przyczynią się do komfortowego łowienia.

Zestaw uzbrojony jest w jeden haczyk w celu zwiększenia jego zasięgu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by zestaw uzbroić w drugi haczyk. Modułowa budowa naszych zestawów do połowu z plaży pozwala łączyć je w grupy, zwiększając efektywność kosztem odległości rzutu.

Zabrakło zestawów w magazynie?

Jeśli nie znalazłeś w magazynie interesującego Cię naszego zestawu do połowu z plaży, prosimy napisz do nas. Z radością zbudujemy ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Podaj proszę swoje imię

Sprawdź poprawność adresu lub wpisz go ręcznie bez kopiowania

Wiadomość powinna zawierać tekst

Jak prawidłowo i bezpiecznie używać nasze zestawy

Należy bardzo starannie przechowywać nasze zestawy i w formie nie splątanej przechowywać je z dala od dzieci i zwierząt. Przed każdym łowieniem należy zestaw poddać liniowemu naprężeniu i utrzymać go tak przez kilka sekund w celu zapamiętania i zachowania przez żyłkę prostoliniowości, czynność można powtarzać kilka razy między rzutami podczas wędkowania. Po zakończonym dniu wędkowania, zestaw zaleca się zawiesić w suchym miejscu pod obciążeniem 100 g. Zestaw należy zdjąć bezpośrednio przed następnym wędkowaniem.

Budujemy nasze zestawy już od 15 lat i staramy się wykorzystywać wszelkie techniki i sposoby by nasze systemy surfcastingowe spełniały najważniejszą rolę, czyli łowiły ryby. Tworzymy zestawy pod kątem łowienia ryb, dlatego odradzamy wszelkie zachowania nie związane używaniem zestawów zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że zestawy są poddawane obciążeniom liniowym a bardzo rzadko obciążeniom poprzecznym, dlatego odradzamy wykonywanie prób na naszych zestawach w kierunkach działania sił nie biorących udziału w codziennym wędkowaniu.

Program partnerski

W celu projektowania najlepszych zestawów surfcastingowych prowadzimy badania i obserwacje na wszelkich łowiskach, sezonach połowowych, zawodach wędkarskich, metodach i technikach regionalnych stosowanych nie tylko na naszym wybrzeżu. Tworzymy Polskie zestawy do połowu idealnie wpasowane w nasze realia surfcastingowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia a nawet do poprawienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym wędkarzem lub osobą, która może wnieść w nasze zestawy jeszcze więcej pomysłów i rozwiązań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym programie rozbudowy doświadczeń w dziedzinie budowania lub modernizacji naszych zestawów do połowu z plaży zachęcamy do zakupu i podzielenia się konstruktywną krytyką, osoby które wykażą się większym zaangażowaniem w łowienie naszymi zestawami oferujemy zniżki na wszystkie typy zestawów plażowych jakie budujemy. Zgłoś się do nas podając nick pod jakim kupiłeś nasze zestawy na Allegro i przedstaw jakimi łowiłeś zestawami i jakie można w nich wprowadzić poprawki. Aktywni użytkownicy otrzymają możliwość zakupienia następnych zestawów w atrakcyjniejszych cenach.

Copyright © 2015-2023

All rights reserved CwanaRyba.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK