TROCHĘ O NAS

namiot na plaży

PASJA

Chyba każdy z nas ma jakieś hobby, któremu lubi oddawać się w wolnym czasie. Dla niektórych może to być książka, dla innych zaś uprawianie surfcastingu.

Niezależnie od wyboru ciężko byłoby wyobrazić sobie nasze życie bez pasji. Nie powinien więc dziwić fakt, że i te hobby stało się przyczyną przyjaźni wielu osób.

Mówią, że wędkarstwo to sztuka cierpliwości

Edward Michael Grylls

Osoby tworzące ten portal poznawały się podczas wędkowania na plaży Bałtyku nie tylko w słoneczne letnie dni. Poznawały się również w zimne grudniowe noce podczas wędkowania. Z biegiem czasu surfcasting stał się ich pasją i sposobem na życie. Ludzie tworzący portal CwanaRyba.pl to również zawodnicy, którzy zdobywali pierwsze miejsca w zawodach surfcastingowych.

Dziś to zwarta grupa pasjonatów, która promuje sportowe i rekreacyjne łowienie ryb z plaży zwane surfcastingiem. Jesteśmy niezależną grupą utrzymującą ten portal z własnych źródeł finansowania. Oferujemy nowoczesną bogatą w ilustracje i teksty stronę, która służy wymianie doświadczeń i uroków surfcastingu w Polsce a nawet zagranicą. Wszystkie tu zawarte grafiki i artykuły objęte są prawem autorskim.

Nasze sukcesy jako CwanaRyba.pl

W roku 2017-2018 nasz portal CwanaRyba.pl odwiedziło 20800 tysięcy czytelników. Nasza strona pierwsza w Polsce wypromowała wspaniałą wędkarską firmę Grauvell z Hiszpanii. W roku 2017 portal nasz zorganizował pierwszy w kraju miting wędkarski w Mielnie poświęcony połowom dorsza z plaży, gdzie udział wzięło 50 wędkarzy z całej Polski. Warto tu wspomnieć, że jako pierwsi też na Pomorzu Zachodnim łowiliśmy dorsza z plaży. Jako pierwsi też organizowaliśmy połowy siei z plaży. Posiadamy również swoją bazę noclegową blisko morza, gdzie możemy gościć wędkarzy surfcastingowych a nawet przeprowadzać szkolenia dla adeptów tej dyscypliny z przewodnikami włącznie. Również jako portal przetestowaliśmy i opisaliśmy największą liczbę sprzętu wędkarskiego o profilu surfcastingowym. Możemy też pochwalić się największą liczbą artykułów surfcastingowych zgromadzonych i uporządkowanych w jednym miejscu. Warto nadmienić, że dwa nasze artykuły zdobyły największe uznanie w Polsce i nazywane są encyklopediami surfcastingu. Można również zauważyć, że zdjęcia umieszczane na naszym portalu są jedne z lepszych w Polsce o tematyce surfcastingowej. Artykuł o żyłce do surfcastingu firmy Maver Elite Orange fluo surf został wykorzystany w ich materiałach reklamowych.

Nasz warsztat surfcastingowy

Posiadamy swój własny warsztat surfcastingowy, w którym na indywidualne potrzeby tworzymy wyjątkowe zestawy do dalekich rzutów z użyciem przynęt. Liczne wyjazdy surfcastingowe z inspirującymi ludźmi pomogły stworzyć nasz własny model zestawu do połowu z plaży.

Głównym zadaniem ludzi tworzących portal CwanaRyba.pl jest szukanie nowych rozwiązań lub udoskonalanie starych w oparciu o coraz nowsze technologie materiałowe. Naszym zadaniem jest też szukanie całkowicie nowych metod połowu z plaży, które pozwolą łowić nowe gatunki ryb.

CwanaRyba.pl na plaży

Nasza przygoda z surfcastingiem nie kończy się na mozolnym pisaniu stron i indeksów html, ludzie tworzący ten portal są często na wędkarskich wyjazdach w terenie, na plaży, nad morzem testując sprzęt surfcastingowy lub szukając nowych metod w wędkarstwie plażowym.

Nasze zamiłowanie do fotografii i posiadanie profesjonalnego sprzętu, pozwala na dokumentowanie większości wypraw surfcastingowych. Powstałe materiały fotograficzne ukazują urok wędkarstwa plażowego ale i jego ulotne momenty, które tworzą doskonały materiał do analiz i wspomnień.

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK