wędkarz stojący w morzu holujący rybę w dużych falach

Surfcasting - Wędkarstwo plażowe - Wędkarstwo Morskie

www.CwanaRyba.pl to portal o wędkarstwie plażowym opisującym techniki połowu, rodzajach i testach sprzętu do połowu z plaży, oraz opis łowisk przychylnych do uprawiania dyscypliny jaką jest surfcasting.

Surfcasting zbliża ludzi

Czcijcie morze, ale ziemi się trzymajcie - Lucy Maud Montgomery

plaża nad Bałtykiem i parasolki chroniące wędkarzy przed wiatrem

Surfcasting, czy jak wolicie wędkarstwo plażowe poznałem dość późno. Wcześniej zasmakowałem wędkarstwa spławikowego, gruntowego, spinningowego, muchowego. Łowiłem na jeziorach, rzekach z brzegu i łódki, wędkowałem w dzień lub w nocy i o każdej porze roku.

Mogę z całą odpowiedzialnością napisać, że surfcasting zbliża ludzi, a ich obyczaje, zachowania i nawyki stają się bardziej przyjazne dzięki surowości i nieprzewidywalności morza.

Portal ten poświęcam temu właśnie wędkarstwu i wszystkiemu co z nim jest związane. Zapraszam do czytania artykułów, wymiany doświadczeń, przesyłania zdjęć, informacji i aktualnych wiadomości oraz czerpania inspiracji.

Wspólne wyprawy

Jeśli szukasz innych wędkarzy plażowych na wspólne wyjazdy surfcastingowe, to odwiedź nasze forum. Znajdziesz tam dział specjalnie do tego przygotowany.

Może to być idealne rozwiązanie na to, by na plaży z wędkami nie być osamotnionym. Zachęcamy do integracji i wymiany doświadczeń na plażach wędkując ramię w ramię.

Najchętniej czytane

SURFCASTING

Obszerny artykuł o sprzęcie do wędkarstwa plażowego dla amatorów i zaawansowanych surfcastingowców.

ZAKLINACZE SURFCASTINGU

Humorystyczna relacja z wyprawy wędkarskiej, która miała miejsce w okolicach plaży w Ustroniu Morskim.

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK