Listopad 16 / 2023

autor: Salmon Barrakuda

Zaproszenie Rozpocznij przygodę z surfcastingiem

Chętnie zabierzemy Ciebie ze sobą i pokażemy uroki wędkarstwa plażowego.
wędkarz morski na tle wschodu słońca

fot. CwanaRyba.pl

Zastanawiasz się nad surfcastingiem?

Najważniejszą ideą twórców strony CwanaRyba.pl jest propagowanie wędkarstwa z morskiej plaży. Chcemy zainicjować nowy pomysł promujący surfcasting i wyjść na przeciw wędkarzom, którzy nigdy nie łowili w morzu. Wędkarzom którzy nie mają sprzętu do surfcastingu i odpowiedniego doświadczenia ale przeczuwają, że takie wędkarstwo mogłoby im się spodobać. W dalszej części tego zaproszenia dowiesz się o sprzęcie i zestawach jakie mamy dla Ciebie.

Twój pierwszy wyjazd razem z nami

Jeśli kieruje Tobą ciekawość i chęć spróbowania dyscypliny wędkarskiej jaką jest surfcasting, rozważ swój pierwszy wyjazd razem z nami. Wyobraź sobie, że prócz czytania i oglądania filmów przesiąkniętych reklamami o tematyce surfcastingowej, możesz sam wszystkiego spróbować na żywo i w naszym towarzystwie. Serdecznie zapraszamy zarówno rozpoczynających jak i doświadczonych wędkarzy surfcastingowych do wspólnych wyjazdów na przychylne nam plaże.

Zaproszenie Martwisz się, że nie masz sprzętu?

Z przyjemnością udostępnimy Tobie nasz sprzęt bez żadnych zobowiązań.
Kołowrotki do surfcastingu

fot. CwanaRyba.pl

Nowoczesny sprzęt do Twojej dyspozycji

Ciekawi Cię wędkowanie w morzu, ale nie posiadasz jeszcze swojego sprzętu do surfcastingu? Ciekawi Cię wędkowanie z plaży, ale nie wiesz jaką kupić wędkę i kołowrotek? A może wędkujesz już z plaży i chcesz wypróbować nowoczesny sprzęt do surfcastingu całkowicie bezpłatnie? Posiadamy dwa stanowiska surfcastingowe, jedno do łowienia na dalekich dystansach i jedno finezyjne do wędkowania na mniejszych odległościach od brzegu.

Nowoczesny sprzęt firmy Dragon

Proponujemy wspólne wędkowanie z nami, a sprzęt na czas wędkowania dostaniesz od nas. Dzięki uprzejmości firmy Dragon dysponujemy dwiema wędkami przeznaczonymi do dalekich rzutów z serii Dragon Surf Master Easy Cast i dwoma surfcastingowymi kołowrotkami Surf Master FD970i. Kołowrotki mają nawiniętą żyłkę, przywiązany przypon strzałowy. Wszystko jest gotowe do użycia dla każdego chętnego.

Zaproszenie Nie masz odpowiednich przyponów?

Posiadamy setki zestawów do połowu każdej ryby w morzu i z dumą je użyczymy.
Świecący zestaw do łowienia ryb w morzu nocą

fot. CwanaRyba.pl

Nie masz jeszcze swoich zestawów do surfcastingu?

CwanaRyba to również producent zestawów do surfcastingu. Produkujemy ich ponad 50 wzorów i chętnie pokażemy Tobie jak i kiedy ich używać bez konieczności kupowania. To doskonała okazja by poznać nasze systemy do dalekiego rzutu jak Impact Clips lub Splach Down Solo.

Pokażemy Tobie jak łączyć nasze zestawy za pomocą ich właściwości modułowych, zademonstrujemy zakładanie przynęt często egzotycznych dla wędkarzy wcześniej nie związanych z surfcastingiem. Dokładnie wytłumaczymy nazewnictwo naszych zestawów i filozofię ich oznaczania.

CwanaRyba, to również producent ciężarków do surfcastingu odlewanych na formach wykonanych w technologii CNC. Z wielką dumą pokażemy Tobie ich możliwości i wszelkie konfiguracje podczas łowienia w różnych warunkach pogodowych i z różnymi zestawami w celu osiągnięcia zamierzonych wyników.

Zaproszenie Ciekawy jesteś dalekich rzutów?

POKAŻEMY TOBIE JAK POSYŁAĆ PRZYNĘTĘ NA ODLEGŁOŚCI POWYŻEJ 150 METRÓW
Wędkarz rzucający zestawem surfcastingowym na tle morza

fot. CwanaRyba.pl

Chciałbyś rzucić dalej?

Różnorodność sprzętu do wędkarstwa plażowego i jego niezliczona konfiguracja, często staje się dla osób rozpoczynającą swą pasję do surfcastingu swoistym wyzwaniem. Testując nad morzem wędki, kołowrotki, żyłki, zestawy i ciężarki różnych producentów nauczyliśmy się konfigurować tak sprzęt by wydobyć z niego najlepsze cechy. Wyjazdy w celu przetestowania nowości sprzętowych do surfcastingu spowodowały wykonywanie przez nas tysięcy rzutów podczas kilkunastu godzin przebywania na plaży.

Chętnie podzielimy się swoimi wnioskami lub pokażemy osobą chcących rzucać dalej jak to można osiągnąć za pomocą ich własnego lub naszego sprzętu. Największym wyzwanie okazało się nie rzucanie jak najdalej, lecz dostarczanie na imponujące odległości przynęt w nienaruszonym stanie. Z chęcią udostępnimy nasze zebrane informacje na temat systemów, zestawów, klipsów pomagających utrzymaniu przynęty na haczyku podczas siłowych rzutów w surfcastingu. Pomożemy w rozwiązaniu dylematów związanych z doborem odpowiedniej gramatury ciężarka i jego kształtu pod kątem odległości rzutów.

Copyright © 2015-2023

All rights reserved CwanaRyba.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK