CwanaRyba oryginal
Schemat zestawu do surfcastingu Abramis Clip Up C

Copyright © 2023. All rights reserved CwanaRyba.pl

Abramis Clip Up C

Zestaw plażowy unoszony nad dnem na mocno wzburzoną wodę

* Proporcje elementów, kolorystyka i drobne detale przedstawionego rysunku, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego przedmiotu

  • Skuteczny przez cały rok kalendarzowy
  • W skład zestawu nie wchodzi ciężarek
  • System antysplątaniowy - Impact Clip
  • Uzbrojony w pojedynczy haczyk
  • Dla średnich wielkości przynęt
  • Do każdego rodzaju wędziska
  • Do większości gatunków ryb
  • Do ciężarków każdego typu
  • Trok unoszony
Zestaw do surfcastingu Abramis Clip Up C

Zestaw wędkarski do połowu z plaży Abramis Clip Up C - fot. CwanaRyba.pl

Abramis Clip Up C to nowoczesny unoszony zestaw nad dnem za pomocą wypornej kulki. Najczęściej łowionym przez niego gatunkiem bywa leszcz, to skuteczny system do połowu tej ryby podczas silnych wiatrów. Zaprojektowany jest do dalszych rzutów a pomaga w tym opatentowany system Impact Clip.

Opisywany tu nasz zestaw do połowu z plaży prócz takich gatunków jak leszcz skuteczny jest na węgorza, flądrę, płoć, okonia, świnkę, rozpióra, troć, pstrąga, łososia, sieję i zbudowany jest na jednym haku zgodnie z ustawą o połowach ryb w morzu. Dzięki kulce unoszącej przynętę nad dnem imitujemy drobne skorupiaki, które są głównym pokarmem ryb w środowisku morskim.

Uzbrojoną przynętę w haczyk należy osadzić w opatentowanym klipsie. Należy zwrócić uwagę by haczyk zdecydowanie wystawał z przynęty. Najlepszą dla tego systemu przynętą jest dendrobena # 3 i krewetka indyjska. Zestaw idealny do łowienia w podwodnych łąkach, torfowiskach, żwirowatych i kamienistych dnach.

Wszystkie nasze zestawy plażowe oparte w budowie o system Impact Clips lub Splach Down Solo, wymagają wyrobienia w sobie odruchu zarzucania parabolą wyższą niż bez tego systemu. Dzięki tej technice zarzucania system działa w absolutnie nienaganny sposób. Przed każdym zarzuceniem należy sprawdzić stan klipsa Impact i w razie jego zabrudzenia starannie oczyścić.

Zabrakło zestawów w magazynie?

Jeśli nie znalazłeś w magazynie interesującego Cię naszego zestawu do połowu z plaży, prosimy napisz do nas. Z radością zbudujemy ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Podaj proszę swoje imię

Sprawdź poprawność adresu lub wpisz go ręcznie bez kopiowania

Wiadomość powinna zawierać tekst

Jak prawidłowo i bezpiecznie używać nasze zestawy

Należy bardzo starannie przechowywać nasze zestawy i w formie nie splątanej przechowywać je z dala od dzieci i zwierząt. Przed każdym łowieniem należy zestaw poddać liniowemu naprężeniu i utrzymać go tak przez kilka sekund w celu zapamiętania i zachowania przez żyłkę prostoliniowości, czynność można powtarzać kilka razy między rzutami podczas wędkowania. Po zakończonym dniu wędkowania, zestaw zaleca się zawiesić w suchym miejscu pod obciążeniem 100 g. Zestaw należy zdjąć bezpośrednio przed następnym wędkowaniem.

Budujemy nasze zestawy już od 15 lat i staramy się wykorzystywać wszelkie techniki i sposoby by nasze systemy surfcastingowe spełniały najważniejszą rolę, czyli łowiły ryby. Tworzymy zestawy pod kątem łowienia ryb, dlatego odradzamy wszelkie zachowania nie związane używaniem zestawów zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że zestawy są poddawane obciążeniom liniowym a bardzo rzadko obciążeniom poprzecznym, dlatego odradzamy wykonywanie prób na naszych zestawach w kierunkach działania sił nie biorących udziału w codziennym wędkowaniu.

Program partnerski

W celu projektowania najlepszych zestawów surfcastingowych prowadzimy badania i obserwacje na wszelkich łowiskach, sezonach połowowych, zawodach wędkarskich, metodach i technikach regionalnych stosowanych nie tylko na naszym wybrzeżu. Tworzymy Polskie zestawy do połowu idealnie wpasowane w nasze realia surfcastingowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia a nawet do poprawienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym wędkarzem lub osobą, która może wnieść w nasze zestawy jeszcze więcej pomysłów i rozwiązań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym programie rozbudowy doświadczeń w dziedzinie budowania lub modernizacji naszych zestawów do połowu z plaży zachęcamy do zakupu i podzielenia się konstruktywną krytyką, osoby które wykażą się większym zaangażowaniem w łowienie naszymi zestawami oferujemy zniżki na wszystkie typy zestawów plażowych jakie budujemy. Zgłoś się do nas podając nick pod jakim kupiłeś nasze zestawy na Allegro i przedstaw jakimi łowiłeś zestawami i jakie można w nich wprowadzić poprawki. Aktywni użytkownicy otrzymają możliwość zakupienia następnych zestawów w atrakcyjniejszych cenach.

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK