CwanaRyba oryginal
Schemat zestawu fluorescencyjnego z błystką na flądry Platessa Fluo Clip Olympic A

Copyright © 2023. All rights reserved CwanaRyba.pl

Platessa Fluo Clip Olympic A

Profesjonalny zestaw do połowu flądry z błystką

* Proporcje elementów, kolorystyka i drobne detale przedstawionego rysunku, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego przedmiotu

  • Modułowa budowa pozwala na szybką rozbudowę systemu
  • System antysplątaniowy - Splach Down Solo
  • Mocny haczyk do szybkiego wypinania ryby
  • Najskuteczniejszy w okresie wiosna jesień
  • W skład zestawu nie wchodzi ciężarek
  • Wabiąca błystka obrotowa - Olympic
  • Fluorescencyjne elementy wabiące
  • Uzbrojony w pojedynczy haczyk
  • Do średnich wielkości przynęt
  • Do każdego rodzaju wędziska
  • Do ciężarków każdego typu
Zestaw na flądry fluorescencyjny z błystką Platessa Fluo Clip Olympic A

Profesjonalny fluorescencyjny zestaw na flądry Platessa Fluo Clip Olympic A - fot. CwanaRyba.pl

Korale fluorescencyjne i błystka na flądry

Platessa Fluo Clip Olympic A to profesjonalny surfcastingowy zestaw plażowy z wabiącymi elementami fluorescencyjnymi i obrotową paletką Olympic, przeznaczony do połowu flądry. Zastosowany tu na dzień dzisiejszy jeden z najlepszych systemów antysplątaniowych w postaci Splach Down Solo, który skutecznie zapobiega przed splątaniem zestawu nawet w najtrudniejszych technikach rzutowych.

Typ budowy "A" umożliwia przynęcie wabiący ruch na dnie we wszystkich kierunkach w sposób swobodny i bez ograniczeń. W bardzo wietrzne dni podczas silnego falowania morza i silnych prądów morskich warto rozważyć zastosowanie wersji zestawu Platessa Fluo Clip Olympic C, która jest najbardziej odporna na duże ruchy wody chroniąc zestaw przed splątaniem.

Specjalny haczyk na flądry

Opisywany nasz zestaw Platessa Fluo Clip Olympic A znany jest z wytrzymałości na przeciążenia dzięki specjalnym mosiężnym tulejkom precyzyjnie zaciskanym. Również i ten model wyposażono w te właściwości. Średniej wielkości haczyk pozwoli na szeroką gamę przynęt a odpowiednio dobrane proporcje i sztywności żyłek przyczynią się do komfortowego łowienia.

Zastosowanie fluorescencyjnych koralików i błystki obrotowej typu Olympic, jeszcze bardziej wpływa na efektywność brań zwłaszcza podczas dnia. Zastosowany w surfcastingowym zestawie Platessa Fluo Clip Olympic A specjalny wzmocniony haczyk do szybkiego wypinania flądry za pomocą instrumentu do wyczepiania, znacząco wpływa na wydajność tego systemu podczas plażowych zawodów wędkarskich.

Zabrakło zestawów w magazynie?

Jeśli nie znalazłeś w magazynie interesującego Cię naszego zestawu do połowu z plaży, prosimy napisz do nas. Z radością zbudujemy ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Podaj proszę swoje imię

Sprawdź poprawność adresu lub wpisz go ręcznie bez kopiowania

Wiadomość powinna zawierać tekst

Jak prawidłowo i bezpiecznie używać nasze zestawy

Wszystkie nasze zestawy plażowe oparte w budowie o system Impact Clips lub Splach Down Solo, wymagają wyrobienia w sobie odruchu zarzucania parabolą wyższą niż bez tego systemu. Dzięki tej technice zarzucania system działa w absolutnie nienaganny sposób. Przed każdym zarzuceniem należy sprawdzić stan klipsa Impact i w razie jego zabrudzenia starannie oczyścić.

Należy bardzo starannie przechowywać nasze zestawy i w formie nie splątanej przechowywać je z dala od dzieci i zwierząt. Przed każdym łowieniem należy zestaw poddać liniowemu naprężeniu i utrzymać go tak przez kilka sekund w celu zapamiętania i zachowania przez żyłkę prostoliniowości, czynność można powtarzać kilka razy między rzutami podczas wędkowania. Po zakończonym dniu wędkowania, zestaw zaleca się zawiesić w suchym miejscu pod obciążeniem 100 g. Zestaw należy zdjąć bezpośrednio przed następnym wędkowaniem.

Budujemy nasze zestawy już od 15 lat i staramy się wykorzystywać wszelkie techniki i sposoby by nasze systemy surfcastingowe spełniały najważniejszą rolę, czyli łowiły ryby. Tworzymy zestawy pod kątem łowienia ryb, dlatego odradzamy wszelkie zachowania nie związane używaniem zestawów zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że zestawy są poddawane obciążeniom liniowym a bardzo rzadko obciążeniom poprzecznym, dlatego odradzamy wykonywanie prób na naszych zestawach w kierunkach działania sił nie biorących udziału w codziennym wędkowaniu.

Program partnerski

W celu projektowania najlepszych zestawów surfcastingowych prowadzimy badania i obserwacje na wszelkich łowiskach, sezonach połowowych, zawodach wędkarskich, metodach i technikach regionalnych stosowanych nie tylko na naszym wybrzeżu. Tworzymy Polskie zestawy do połowu idealnie wpasowane w nasze realia surfcastingowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia a nawet do poprawienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym wędkarzem lub osobą, która może wnieść w nasze zestawy jeszcze więcej pomysłów i rozwiązań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym programie rozbudowy doświadczeń w dziedzinie budowania lub modernizacji naszych zestawów do połowu z plaży zachęcamy do zakupu i podzielenia się konstruktywną krytyką, osoby które wykażą się większym zaangażowaniem w łowienie naszymi zestawami oferujemy zniżki na wszystkie typy zestawów plażowych jakie budujemy. Zgłoś się do nas podając nick pod jakim kupiłeś nasze zestawy na Allegro i przedstaw jakimi łowiłeś zestawami i jakie można w nich wprowadzić poprawki. Aktywni użytkownicy otrzymają możliwość zakupienia następnych zestawów w atrakcyjniejszych cenach.

Copyright © 2015-2023

All rights reserved CwanaRyba.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK