CwanaRyba oryginal
Zestaw na flądry luminescencyjny Platessa Lumi Clip Arenic A

Copyright © 2023. All rights reserved CwanaRyba.pl

Platessa Lumi Clip Arenic A

Zestaw plażowy do połowu flądry

* Proporcje elementów, kolorystyka i drobne detale przedstawionego rysunku, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego przedmiotu

  • Modułowa budowa pozwala na szybką rozbudowę systemu
  • Przystosowany do przynęty arenikola (piaskówka)
  • System antysplątaniowy - Splach Down Solo
  • Mocny haczyk do szybkiego wypinania ryby
  • Najskuteczniejszy w okresie wiosna jesień
  • W skład zestawu nie wchodzi ciężarek
  • Świecące w nocy elementy wabiące
  • Uzbrojony w pojedynczy haczyk
  • Do każdego rodzaju wędziska
  • Do ciężarków każdego typu
Zestaw na flądry luminescencyjny Platessa Lumi Clip Arenic A

Profesjonalny luminescencyjny zestaw plażowy na flądry Platessa Lumi Clip Arenic A do stosowania z piaskówką - fot. CwanaRyba.pl

Zestaw morski do łowienia płastug

Platessa Lumi Clip Arenic A to profesjonalny surfcastingowy zestaw plażowy z wabiącymi elementami luminescencyjnymi przeznaczony do połowu flądry w nocy. Koraliki naświetlone latarką oddają światło pod wodą świecąc w ciemnościach wabiąc ryby. Zastosowany tu jeden z najlepszych systemów antysplątaniowych w postaci Splach Down Solo, który skutecznie zapobiega przed splątaniem zestawu nawet w najtrudniejszych technikach rzutowych.

Typ budowy "A" umożliwia przynęcie wabiący ruch na dnie we wszystkich kierunkach w sposób swobodny i bez ograniczeń. W bardzo wietrzne dni podczas silnego falowania morza i silnych prądów morskich warto rozważyć zastosowanie wersji zestawu Platessa Lumi Clip Arenic C, która jest najbardziej odporna na duże ruchy wody chroniąc zestaw przed splątaniem.

System do stosowania z piaskówką

Opisywany nasz zestaw Platessa Lumi Clip Arenic A znany jest z wytrzymałości na przeciążenia dzięki specjalnym mosiężnym tulejkom precyzyjnie zaciskanym. Również i ten model wyposażono w te właściwości. Długi haczyk i wydłużony odcinek żyłki między nim a luminescencyjnymi koralikami pozwoli na użycie przynęt z rodziny arenikola, nalepian, piaskówka, robak piaskowy.

Zastosowanie luminescencyjnych koralików znacząco wpływa na efektywność brań nie tylko podczas nocy, ale również podczas zachmurzonych dni lub zmąconej wody. Zastosowany w surfcastingowym zestawie Platessa Lumi Clip Arenic A specjalny wzmocniony haczyk do szybkiego wypinania flądry za pomocą instrumentu do wyczepiania, znacząco wpływa na wydajność tego systemu podczas plażowych zawodów wędkarskich.

Zabrakło zestawów w magazynie?

Jeśli nie znalazłeś w magazynie interesującego Cię naszego zestawu do połowu z plaży, prosimy napisz do nas. Z radością zbudujemy ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Podaj proszę swoje imię

Sprawdź poprawność adresu lub wpisz go ręcznie bez kopiowania

Wiadomość powinna zawierać tekst

Jak prawidłowo i bezpiecznie używać nasze zestawy

Wszystkie nasze zestawy plażowe oparte w budowie o system Impact Clips lub Splach Down Solo, wymagają wyrobienia w sobie odruchu zarzucania parabolą wyższą niż bez tego systemu. Dzięki tej technice zarzucania system działa w absolutnie nienaganny sposób. Przed każdym zarzuceniem należy sprawdzić stan klipsa Impact i w razie jego zabrudzenia starannie oczyścić.

Należy bardzo starannie przechowywać nasze zestawy i w formie nie splątanej przechowywać je z dala od dzieci i zwierząt. Przed każdym łowieniem należy zestaw poddać liniowemu naprężeniu i utrzymać go tak przez kilka sekund w celu zapamiętania i zachowania przez żyłkę prostoliniowości, czynność można powtarzać kilka razy między rzutami podczas wędkowania. Po zakończonym dniu wędkowania, zestaw zaleca się zawiesić w suchym miejscu pod obciążeniem 100 g. Zestaw należy zdjąć bezpośrednio przed następnym wędkowaniem.

Budujemy nasze zestawy już od 15 lat i staramy się wykorzystywać wszelkie techniki i sposoby by nasze systemy surfcastingowe spełniały najważniejszą rolę, czyli łowiły ryby. Tworzymy zestawy pod kątem łowienia ryb, dlatego odradzamy wszelkie zachowania nie związane używaniem zestawów zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że zestawy są poddawane obciążeniom liniowym a bardzo rzadko obciążeniom poprzecznym, dlatego odradzamy wykonywanie prób na naszych zestawach w kierunkach działania sił nie biorących udziału w codziennym wędkowaniu.

Program partnerski

W celu projektowania najlepszych zestawów surfcastingowych prowadzimy badania i obserwacje na wszelkich łowiskach, sezonach połowowych, zawodach wędkarskich, metodach i technikach regionalnych stosowanych nie tylko na naszym wybrzeżu. Tworzymy Polskie zestawy do połowu idealnie wpasowane w nasze realia surfcastingowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia a nawet do poprawienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym wędkarzem lub osobą, która może wnieść w nasze zestawy jeszcze więcej pomysłów i rozwiązań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym programie rozbudowy doświadczeń w dziedzinie budowania lub modernizacji naszych zestawów do połowu z plaży zachęcamy do zakupu i podzielenia się konstruktywną krytyką, osoby które wykażą się większym zaangażowaniem w łowienie naszymi zestawami oferujemy zniżki na wszystkie typy zestawów plażowych jakie budujemy. Zgłoś się do nas podając nick pod jakim kupiłeś nasze zestawy na Allegro i przedstaw jakimi łowiłeś zestawami i jakie można w nich wprowadzić poprawki. Aktywni użytkownicy otrzymają możliwość zakupienia następnych zestawów w atrakcyjniejszych cenach.

Copyright © 2015-2023

All rights reserved CwanaRyba.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK