CwanaRyba oryginal
Schemat zestawu Luminescencyjnego z błystką na flądry Platessa Lumi Clip Olympic A

Copyright © 2023. All rights reserved CwanaRyba.pl

Platessa Lumi Clip Olympic A

Luminescencyjny zestaw do połowu flądry z błystką obrotową

* Proporcje elementów, kolorystyka i drobne detale przedstawionego rysunku, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego przedmiotu

  • Modułowa budowa pozwala na szybką rozbudowę systemu
  • System antysplątaniowy - Splach Down Solo
  • Mocny haczyk do szybkiego wypinania ryby
  • Najskuteczniejszy w okresie wiosna jesień
  • W skład zestawu nie wchodzi ciężarek
  • Wabiąca błystka obrotowa - Olympic
  • Świecące w nocy elementy wabiące
  • Uzbrojony w pojedynczy haczyk
  • Do każdego rodzaju wędziska
  • Do ciężarków każdego typu
Zestaw na flądry luminescencyjny z błystką Platessa Lumi Clip Olympic A

Luminescencyjny zestaw na płastugi z błystką Platessa Lumi Clip Olympic A - fot. CwanaRyba.pl

Świecący w nocy i błystką na flądry

Platessa Lumi Clip Olympic A to profesjonalny surfcastingowy zestaw plażowy z wabiącymi elementami luminescencyjnymi i obrotową paletką Olympic przeznaczony do połowu flądry w nocy. Koraliki naświetlone latarką oddają światło pod wodą świecąc w ciemnościach wabiąc ryby.

Zastosowany tu jeden z najlepszych systemów antysplątaniowych w postaci Splach Down Solo, który skutecznie zapobiega przed splątaniem zestawu w trudniejszych technikach rzutowych.

Typ budowy "A" umożliwia przynęcie wabiący ruch na dnie we wszystkich kierunkach w sposób swobodny i bez ograniczeń. W wietrzne dni i burzliwe morze warto rozważyć użycie zestawu Platessa Lumi Clip Olympic C, który skutecznie chroni zestaw przed splątaniem podczas porywistych wiatrów, wysokich fal i silnych prądów morskich.

Mocniony haczyk na flądry

Opisywany nasz zestaw Platessa Lumi Clip Olympic A znany jest z wytrzymałości na przeciążenia dzięki specjalnym mosiężnym tulejkom precyzyjnie zaciskanym. Również i ten model wyposażono w te właściwości. Średniej wielkości haczyk pozwoli na szeroką gamę przynęt a odpowiednio dobrane proporcje i sztywności żyłek przyczynią się do komfortowego łowienia.

Zastosowanie luminescencyjnych koralików i elementów błytki znacząco wpływa na efektywność brań nie tylko podczas nocy, ale również podczas zachmurzonych dni lub zmąconej wody. Użyty w naszym zestawie surfcastingowym na płastugi Platessa Lumi Clip Olympic A specjalny wzmocniony haczyk do szybkiego wypinania flądry za pomocą instrumentu do wyczepiania, znacząco wpływa na wydajność tego systemu podczas plażowych zawodów wędkarskich jak i amatorskich wypraw surfcastingowych.

Zabrakło zestawów w magazynie?

Jeśli nie znalazłeś w magazynie interesującego Cię naszego zestawu do połowu z plaży, prosimy napisz do nas. Z radością zbudujemy ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Podaj proszę swoje imię

Sprawdź poprawność adresu lub wpisz go ręcznie bez kopiowania

Wiadomość powinna zawierać tekst

Jak prawidłowo i bezpiecznie używać nasze zestawy

Wszystkie nasze zestawy plażowe oparte w budowie o system Impact Clips lub Splach Down Solo, wymagają wyrobienia w sobie odruchu zarzucania parabolą wyższą niż bez tego systemu. Dzięki tej technice zarzucania system działa w absolutnie nienaganny sposób. Przed każdym zarzuceniem należy sprawdzić stan klipsa Impact i w razie jego zabrudzenia starannie oczyścić.

Należy bardzo starannie przechowywać nasze zestawy i w formie nie splątanej przechowywać je z dala od dzieci i zwierząt. Przed każdym łowieniem należy zestaw poddać liniowemu naprężeniu i utrzymać go tak przez kilka sekund w celu zapamiętania i zachowania przez żyłkę prostoliniowości, czynność można powtarzać kilka razy między rzutami podczas wędkowania. Po zakończonym dniu wędkowania, zestaw zaleca się zawiesić w suchym miejscu pod obciążeniem 100 g. Zestaw należy zdjąć bezpośrednio przed następnym wędkowaniem.

Budujemy nasze zestawy już od 15 lat i staramy się wykorzystywać wszelkie techniki i sposoby by nasze systemy surfcastingowe spełniały najważniejszą rolę, czyli łowiły ryby. Tworzymy zestawy pod kątem łowienia ryb, dlatego odradzamy wszelkie zachowania nie związane używaniem zestawów zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że zestawy są poddawane obciążeniom liniowym a bardzo rzadko obciążeniom poprzecznym, dlatego odradzamy wykonywanie prób na naszych zestawach w kierunkach działania sił nie biorących udziału w codziennym wędkowaniu.

Program partnerski

W celu projektowania najlepszych zestawów surfcastingowych prowadzimy badania i obserwacje na wszelkich łowiskach, sezonach połowowych, zawodach wędkarskich, metodach i technikach regionalnych stosowanych nie tylko na naszym wybrzeżu. Tworzymy Polskie zestawy do połowu idealnie wpasowane w nasze realia surfcastingowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia a nawet do poprawienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym wędkarzem lub osobą, która może wnieść w nasze zestawy jeszcze więcej pomysłów i rozwiązań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym programie rozbudowy doświadczeń w dziedzinie budowania lub modernizacji naszych zestawów do połowu z plaży zachęcamy do zakupu i podzielenia się konstruktywną krytyką, osoby które wykażą się większym zaangażowaniem w łowienie naszymi zestawami oferujemy zniżki na wszystkie typy zestawów plażowych jakie budujemy. Zgłoś się do nas podając nick pod jakim kupiłeś nasze zestawy na Allegro i przedstaw jakimi łowiłeś zestawami i jakie można w nich wprowadzić poprawki. Aktywni użytkownicy otrzymają możliwość zakupienia następnych zestawów w atrakcyjniejszych cenach.

Copyright © 2015-2023

All rights reserved CwanaRyba.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK