CwanaRyba oryginal
Schemat zestawu na flądry Platessa Mini A

Copyright © 2023. All rights reserved CwanaRyba.pl

Platessa Mini A

Zestaw plażowy na flądry

* Proporcje elementów, kolorystyka i drobne detale przedstawionego rysunku, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego przedmiotu

 • Najważniejsze cechy:
  • Modułowa budowa pozwala na szybką rozbudowę systemu
  • Najskuteczniejszy w okresie wiosny i jesieni
  • W skład zestawu nie wchodzi ciężarek
  • Uzbrojony w pojedynczy haczyk
  • Do każdego rodzaju wędziska
  • Do małych i średnich przynęt
  • Do ciężarków każdego typu
  • Ultra cienki haczyk
Zestaw na flądry Platessa Mini A

Zestaw plażowy na flądry Platessa Mini A - fot. CwanaRyba.pl

Więcej o zestawie Platessa Mini A

Zestaw plażowy do połowu ryb flądrowatych Platessa Mini A, to tradycyjna mniejsza wielkością konstrukcja ukierunkowana na liczniejsze brania kosztem wielkości ryb. Budowa oparta na średniej grubości przyponie z jednym bocznym trokiem uzbrojonym w ultra cienki haczyk do przynęt typu filet.

Typ budowy "A" umożliwia przynęcie swobodny ruch na dnie we wszystkich kierunkach. Połączenia konstrukcji są wykonane za pomocą tulejek precyzyjnie zaciśniętych przez specjalną maszynę a wiązanie haczyka wykonane ręcznie.

Nasz zestaw do połowu fląder został zaprojektowany dla przynęt typu filet, krewetka i arenikola. Uwaga! W zestawie wykorzystany jest ultra cienki haczyk, który idealnie nadaje się do przebijania mocnych skór filetów.

W przypadku złowienia ryby haczyk ten należy bardzo delikatnie wyhaczać z układu pokarmowego flądry, która go połknęła. Wszelkie próby siłowe moga złamać ten specjalistyczny haczyk do filetów. Wielkość fileta powinna być większa od długości trzonka haczyka o około 2 cm.

Ten typ flądrowego zestawu najlepiej sprawdza się dla świeżego fileta dobijaka, tobiasa, w przypadku fileta ze śledzia, makreli, szproty warto rozważyć użycie nitki oplatającej.

Polskie przepisy łowienia w morzu zezwalają wędkarzom na używanie maksymalnie dwóch haczyków pod warunkiem łowienia ryb flądrowatych. Jeśli więc jesteśmy pewni, że w łowisku przebywają ryby flądrowate można dopiąc drugi z całej naszej gamy zestawów oferowanych na tej stronie.

Zabrakło zestawów w magazynie?

Jeśli nie znalazłeś w magazynie interesującego Cię naszego zestawu do połowu z plaży, prosimy napisz do nas. Z radością zbudujemy ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Podaj proszę swoje imię

Sprawdź poprawność adresu lub wpisz go ręcznie bez kopiowania

Wiadomość powinna zawierać tekst

Jak prawidłowo i bezpiecznie używać nasze zestawy

Uwaga! W niektórych naszych zestawach wykorzystany jest ultra cienki haczyk, który idealnie nadaje się do przebijania skór filetów, w przypadku złowienia ryby należy bardzo delikatnie wyhaczać go z układu pokarmowego ryby która go połknęła. Wszelkie próby siłowe mogą złamać ten specjalistyczny haczyk do filetów.

Należy bardzo starannie przechowywać nasze zestawy i w formie nie splątanej przechowywać je z dala od dzieci i zwierząt. Przed każdym łowieniem należy zestaw poddać liniowemu naprężeniu i utrzymać go tak przez kilka sekund w celu zapamiętania i zachowania przez żyłkę prostoliniowości, czynność można powtarzać kilka razy między rzutami podczas wędkowania. Po zakończonym dniu wędkowania, zestaw zaleca się zawiesić w suchym miejscu pod obciążeniem 100 g. Zestaw należy zdjąć bezpośrednio przed następnym wędkowaniem.

Budujemy nasze zestawy już od 15 lat i staramy się wykorzystywać wszelkie techniki i sposoby by nasze systemy surfcastingowe spełniały najważniejszą rolę, czyli łowiły ryby. Tworzymy zestawy pod kątem łowienia ryb, dlatego odradzamy wszelkie zachowania nie związane używaniem zestawów zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że zestawy są poddawane obciążeniom liniowym a bardzo rzadko obciążeniom poprzecznym, dlatego odradzamy wykonywanie prób na naszych zestawach w kierunkach działania sił nie biorących udziału w codziennym wędkowaniu.

Program partnerski

W celu projektowania najlepszych zestawów surfcastingowych prowadzimy badania i obserwacje na wszelkich łowiskach, sezonach połowowych, zawodach wędkarskich, metodach i technikach regionalnych stosowanych nie tylko na naszym wybrzeżu. Tworzymy Polskie zestawy do połowu idealnie wpasowane w nasze realia surfcastingowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia a nawet do poprawienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym wędkarzem lub osobą, która może wnieść w nasze zestawy jeszcze więcej pomysłów i rozwiązań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym programie rozbudowy doświadczeń w dziedzinie budowania lub modernizacji naszych zestawów do połowu z plaży zachęcamy do zakupu i podzielenia się konstruktywną krytyką, osoby które wykażą się większym zaangażowaniem w łowienie naszymi zestawami oferujemy zniżki na wszystkie typy zestawów plażowych jakie budujemy. Zgłoś się do nas podając nick pod jakim kupiłeś nasze zestawy na Allegro i przedstaw jakimi łowiłeś zestawami i jakie można w nich wprowadzić poprawki. Aktywni użytkownicy otrzymają możliwość zakupienia następnych zestawów w atrakcyjniejszych cenach.

Copyright © 2015-2023

All rights reserved CwanaRyba.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK