CwanaRyba oryginal
Schemat zestawu na flądry Platessa Mini Olympic Fluo A

Copyright © 2023. All rights reserved CwanaRyba.pl

Platessa Mini Olympic Fluo A

Zestaw plażowy na flądry

* Proporcje elementów, kolorystyka i drobne detale przedstawionego rysunku, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego przedmiotu

 • Najważniejsze cechy:
  • Modułowa budowa pozwala na szybką rozbudowę systemu
  • Najskuteczniejszy w okresie wiosny i jesieni
  • W skład zestawu nie wchodzi ciężarek
  • Uzbrojony w pojedynczy haczyk
  • Do każdego rodzaju wędziska
  • Do małych i średnich przynęt
  • Do ciężarków każdego typu
  • Ultra cienki haczyk
Zestaw na flądry Platessa Mini Olympic Fluo A

Zestaw plażowy na flądry Platessa Mini Olympic Fluo A - fot. CwanaRyba.pl

O zestawie Platessa Mini Olympic Fluo A

Zestaw plażowy do połowu ryb flądrowatych Platessa Mini Olympic Fluo A, to tradycyjna konstrukcja oparta na średniej grubości przyponie z jednym bocznym trokiem uzbrojonym w haczyk do przynęt typu filet. Konstrukcja wzbogacona o malutkie wabiące elementy fluorescencyjne i odblaskowe mini skrzydełko.

Typ budowy "A" umożliwia przynęcie swobodny ruch na dnie we wszystkich kierunkach. Połączenia konstrukcji są wykonane za pomocą tulejek precyzyjnie zaciśniętych przez specjalną maszynę a wiązanie haczyka wykonane ręcznie.

Nasz zestaw do połowu fląder został zaprojektowany dla przynęt typu filet, krewetka i arenikola. Uwaga! W zestawie wykorzystany jest ultra cienki haczyk, który idealnie nadaje się do przebijania mocnych skór filetów.

W przypadku złowienia ryby haczyk ten należy bardzo delikatnie wyhaczać z układu pokarmowego flądry, która go połknęła. Wszelkie próby siłowe moga złamać ten specjalistyczny haczyk do filetów. Wielkość fileta powinna być większa od długości trzonka haczyka o około 2 cm.

Ten typ flądrowego zestawu najlepiej sprawdza się dla świeżego fileta dobijaka, tobiasa, w przypadku fileta ze śledzia, makreli, szproty warto rozważyć użycie nitki oplatającej.

Polskie przepisy łowienia w morzu zezwalają wędkarzom na używanie maksymalnie dwóch haczyków pod warunkiem łowienia ryb flądrowatych. Jeśli więc jesteśmy pewni, że w łowisku przebywają ryby flądrowate można dopiąc drugi z całej naszej gamy zestawów oferowanych na tej stronie.

Zabrakło zestawów w magazynie?

Jeśli nie znalazłeś w magazynie interesującego Cię naszego zestawu do połowu z plaży, prosimy napisz do nas. Z radością zbudujemy ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Podaj proszę swoje imię

Sprawdź poprawność adresu lub wpisz go ręcznie bez kopiowania

Wiadomość powinna zawierać tekst

Jak prawidłowo i bezpiecznie używać nasze zestawy

Uwaga! W niektórych naszych zestawach wykorzystany jest ultra cienki haczyk, który idealnie nadaje się do przebijania skór filetów, w przypadku złowienia ryby należy bardzo delikatnie wyhaczać go z układu pokarmowego ryby która go połknęła. Wszelkie próby siłowe mogą złamać ten specjalistyczny haczyk do filetów.

Należy bardzo starannie przechowywać nasze zestawy i w formie nie splątanej przechowywać je z dala od dzieci i zwierząt. Przed każdym łowieniem należy zestaw poddać liniowemu naprężeniu i utrzymać go tak przez kilka sekund w celu zapamiętania i zachowania przez żyłkę prostoliniowości, czynność można powtarzać kilka razy między rzutami podczas wędkowania. Po zakończonym dniu wędkowania, zestaw zaleca się zawiesić w suchym miejscu pod obciążeniem 100 g. Zestaw należy zdjąć bezpośrednio przed następnym wędkowaniem.

Budujemy nasze zestawy już od 15 lat i staramy się wykorzystywać wszelkie techniki i sposoby by nasze systemy surfcastingowe spełniały najważniejszą rolę, czyli łowiły ryby. Tworzymy zestawy pod kątem łowienia ryb, dlatego odradzamy wszelkie zachowania nie związane używaniem zestawów zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że zestawy są poddawane obciążeniom liniowym a bardzo rzadko obciążeniom poprzecznym, dlatego odradzamy wykonywanie prób na naszych zestawach w kierunkach działania sił nie biorących udziału w codziennym wędkowaniu.

Program partnerski

W celu projektowania najlepszych zestawów surfcastingowych prowadzimy badania i obserwacje na wszelkich łowiskach, sezonach połowowych, zawodach wędkarskich, metodach i technikach regionalnych stosowanych nie tylko na naszym wybrzeżu. Tworzymy Polskie zestawy do połowu idealnie wpasowane w nasze realia surfcastingowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia a nawet do poprawienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym wędkarzem lub osobą, która może wnieść w nasze zestawy jeszcze więcej pomysłów i rozwiązań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym programie rozbudowy doświadczeń w dziedzinie budowania lub modernizacji naszych zestawów do połowu z plaży zachęcamy do zakupu i podzielenia się konstruktywną krytyką, osoby które wykażą się większym zaangażowaniem w łowienie naszymi zestawami oferujemy zniżki na wszystkie typy zestawów plażowych jakie budujemy. Zgłoś się do nas podając nick pod jakim kupiłeś nasze zestawy na Allegro i przedstaw jakimi łowiłeś zestawami i jakie można w nich wprowadzić poprawki. Aktywni użytkownicy otrzymają możliwość zakupienia następnych zestawów w atrakcyjniejszych cenach.

Copyright © 2015-2023

All rights reserved CwanaRyba.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK