CwanaRyba oryginal
Schemat pływającego zestawu do surfcastingu Short Clip B

Short Clip B

Lekki unoszony zestaw do połowów z plaży

* Proporcje elementów, kolorystyka i drobne detale przedstawionego rysunku, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego przedmiotu

  • Doskonały do zarzucania stojąc głęboko w wodzie dzięki krótkiej budowie
  • Modułowa budowa pozwala na szybką rozbudowę systemu
  • Skuteczny przez cały rok kalendarzowy
  • W skład zestawu nie wchodzi ciężarek
  • System antysplątaniowy - Impact Clip
  • Trok i haczyk unoszony nad dnem
  • Uzbrojony w pojedynczy haczyk
  • Do każdego rodzaju wędziska
  • Do większości gatunków ryb
  • Do ciężarków każdego typu
  • Do małych przynęt
Zestaw pływający do surfcastingu Short Clip B

Krótki zestaw plażowy Short Clip B idealny dla wędkarzy rzucających stojąc głęboko w wodzie - fot. CwanaRyba.pl

Short Clip B to nieco lżejszy zestaw do wędkowania z plaży. Zaprojektowany do cichego wpadania w wodę by nie płoszył stada ryb żerujących w słoneczne dni na rewach podczas średniej fali. System jest unoszony 5-10 cm nad dnem za pomocą wypornej kulki. Dzięki systemowi Impact Clip i krótkiej budowie rzuca się nim celniej.

Opisywany tu nasz zestaw do połowu z plaży prócz takich gatunków jak leszcz skuteczny jest na flądrę, płoć, okonia, świnkę, rozpióra, babkę, diabła morskiego, troć, pstrąga. Zbudowany jest na jednym haku zgodnie z ustawą o połowach ryb w morzu. Dzięki kulce unoszącej przynętę nad dnem imitujemy drobne skorupiaki, które są głównym pokarmem ryb w środowisku morskim.

Uzbrojoną przynętę w haczyk należy osadzić w opatentowanym klipsie. Należy zwrócić uwagę by haczyk zdecydowanie wystawał z przynęty, ryby w morzu są agresywne i nie przeszkadza im to. Najlepszą dla tego systemu przynętą jest garnela, dendrobena, biały robak, krewetka indyjska i przynęty roślinne. Zestaw idealny do łowienia w czystych miękkich łachach dna morskiego.

Wszystkie nasze zestawy plażowe oparte w budowie o system Impact Clips, wymagają wyrobienia w sobie odruchu zarzucania parabolą wyższą niż bez tego systemu. Dzięki tej technice zarzucania system działa w nienaganny sposób. W przypadku wykonywania rzutów blisko brzegu, można zrezygnować z użycia systemu Impact Clip.

Zabrakło zestawów w magazynie?

Jeśli nie znalazłeś w magazynie interesującego Cię naszego zestawu do połowu z plaży, prosimy napisz do nas. Z radością zbudujemy ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Podaj proszę swoje imię

Sprawdź poprawność adresu lub wpisz go ręcznie bez kopiowania

Wiadomość powinna zawierać tekst

Jak prawidłowo i bezpiecznie używać nasze zestawy

Należy bardzo starannie przechowywać nasze zestawy i w formie nie splątanej przechowywać je z dala od dzieci i zwierząt. Przed każdym łowieniem należy zestaw poddać liniowemu naprężeniu i utrzymać go tak przez kilka sekund w celu zapamiętania i zachowania przez żyłkę prostoliniowości, czynność można powtarzać kilka razy między rzutami podczas wędkowania. Po zakończonym dniu wędkowania, zestaw zaleca się zawiesić w suchym miejscu pod obciążeniem 100 g. Zestaw należy zdjąć bezpośrednio przed następnym wędkowaniem.

Budujemy nasze zestawy już od 15 lat i staramy się wykorzystywać wszelkie techniki i sposoby by nasze systemy surfcastingowe spełniały najważniejszą rolę, czyli łowiły ryby. Tworzymy zestawy pod kątem łowienia ryb, dlatego odradzamy wszelkie zachowania nie związane używaniem zestawów zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że zestawy są poddawane obciążeniom liniowym a bardzo rzadko obciążeniom poprzecznym, dlatego odradzamy wykonywanie prób na naszych zestawach w kierunkach działania sił nie biorących udziału w codziennym wędkowaniu.

Program partnerski

W celu projektowania najlepszych zestawów surfcastingowych prowadzimy badania i obserwacje na wszelkich łowiskach, sezonach połowowych, zawodach wędkarskich, metodach i technikach regionalnych stosowanych nie tylko na naszym wybrzeżu. Tworzymy Polskie zestawy do połowu idealnie wpasowane w nasze realia surfcastingowe. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia a nawet do poprawienia. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym wędkarzem lub osobą, która może wnieść w nasze zestawy jeszcze więcej pomysłów i rozwiązań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym programie rozbudowy doświadczeń w dziedzinie budowania lub modernizacji naszych zestawów do połowu z plaży zachęcamy do zakupu i podzielenia się konstruktywną krytyką, osoby które wykażą się większym zaangażowaniem w łowienie naszymi zestawami oferujemy zniżki na wszystkie typy zestawów plażowych jakie budujemy. Zgłoś się do nas podając nick pod jakim kupiłeś nasze zestawy na Allegro i przedstaw jakimi łowiłeś zestawami i jakie można w nich wprowadzić poprawki. Aktywni użytkownicy otrzymają możliwość zakupienia następnych zestawów w atrakcyjniejszych cenach.

Copyright © 2015-2023

All rights reserved CwanaRyba.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.          OK